PF2016

 

Přátelé a kamarádi.

Rád bych Vám všem poděkoval za úžasný rok 2015, protože díky Vaší podpoře, pochopení a spolupráci, se mi podařilo dosáhnout nejen všech cílů, které jsem si na začátku roku stanovil, ale splnit i spoustu snů, o kterých jsem snil už jako malý kluk. Vždyť o tom lidský život přeci je, plnit si své sny, ne? A proto jsem hrdý na to, že znám právě Vás a můžu být Vaším přítelem a kamarádem, kteří si pomáhají a učí se od sebe navzájem.

Světlo digitálního světa spatřilo několik projektů, které jsem dlouho nosil v hlavě a na ty, do kterých se pustím v roce 2016, se moc těším.

I přání do nového roku bych rád přenechal moderním technologiím, protože Vám nemůžu do nového roku popřát osobně, neboť trávím svátky a nový rok v Chorvatsku. Pokud máte chuť přijmout mé přání, shlédněte toto kraťučké video z Makarské Riviéry.

Pokud Vás zajímá na kterých projektech jsem v roce 2015 pracoval a o čem vlastně jsou, přináším malý přehled:

www.ŽijemeBezSítí.cz – uvědomil jsem si, že jsme se stali závislí na dodavatelích energií, bez kterých se dnes už nejsme schopní obejít. Voda, elektřina, plyn, stočné, platby za likvidaci odpadků…………………..opravdu tyto služby potřebujeme?

www.MojeVelkáPrsa.czpro ženy přirozená součást jejich těla na která jsou patřičné hrdé a někdy jim i překáží, pro muže něco pořádně vzrušujícího a pro novorozence něco nepostradatelného. To všechno jsou ženská prsa a web, který je především a jen o nich.

www.SvětloZdarma.cz – začněme u světla. Opravdu elektřinu, kterou doma nebo v kanceláři spotřebujete na svícení, musíte zaplatit? Co Vás nemá, to už dnes není moderní! Proč platit, co nemusíte?

V roce 2016 se s radostí a plným odhodláním pustím do realizace těchto dalších projektů, které Vám určitě přinesou spoustu užitku a nových zkušeností v životě nejen v roce 2016:

www.AktivníDomky.cz – Zavřete oči a představte si, že Váš dům odedneška nespotřebuje jedinou kilowatthodinu elektrické energie pro spotřebiče i osvětlení, jediný kubík plynu pro vytápění a ještě vám sám vypěstuje čerstvou zeleninu a ryby pro váš zdravý životní styl. Ne! Není to vzdálená budoucnost! Než otevřete oči, zamyslete se. Líbilo by se Vám to?

www.DobrýTechnik.cz – Protože jsem celých 15 let života strávil jako technik pracující v malých i velkých firmách, ale také jako živnostník a podnikatel, nerad bych, aby moje zkušenosti, které jsem takto získal, zůstaly u mě. Projekt DobrýTechnik.cz zajistí, sdílení těch mých špatných i dobrých technikům od Vás 😀

www.ElektřinaZdarma.cz Existují i dodavatelé elektrické energie, kteří za ni nechtějí platit. Ale proč ji od nich nebereme? Jaké jsou důvody? Víte, nevíte nebo tušíte? Pojďte se se mnou zamyslet, proč takto mrháme prostředky, kvůli kterým musíme vyměňovat svůj čas v životě za peníze někoho jiného.

Proto jsem hrdý na to, že spolu plujeme životem na jedné lodi.

Krásný rok 2016!

4 komentáře u „PF2016“

 1. Něco jsem již pročetla a k jiným tématům se ještě vrátím. Jsou to jistě zajímavé věci. Já osobně se novotám nebtáním a díky VÁM za ně.
  Přeji VÁM a celé rodině hodně a hodně zdraví a o ostatní jak dobřě říkáte se musí postarat každý sám. Potom příjde štěstí a vše po tom.
  Děkuji, že jste se mnou spolupracoval, vážím si toho a doufám, že o sobě ještě uslyšíme a zachováme si přízeň.

  Vaše věrná čitatelka – Eva Černá, Letonice

  1. Pěkný den, Vám přeji, paní Černá. Děkuji mnohokráte za Vaše přání. Jsem moc rád, že jsme se na naší cestě životem potkali, protože Vy jste především zhmotnění odhodlanosti, kreativity a ve vašem věku plná energie. Proto Vám přeji do dalších let hodně energie pro tyto vlastnosti a hodně zdraví a úspěchu. Protože jak se říká, člověk je tak starý, jak se cítí. Já přestal počitat roky někdy v pětadvaceti 😉 Tak Vám k těm pětadvacetinám přeji všechno nejlepší 😀

  1. Přeji Filipe mnoho ŠTĚSTÍ i Vám a děkuji moc za přání. Vaše přání ke krásné a věcné! A stránky, na které posíláte odkaz také úžasné a to především pro Ty, kteří se rozhodli udělat něco pro svoji „nezávislost na systému“. Informace, které jsou tam uvedené jsou z praxe a světčí o tom, že to s tou nezávislostí myslíte opravdu vážně. Proto Vám přji i hodně úspěchu v tom co děláte…a to nejen v roce 2016 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>